İskandinav tarzı hatlarıyla Doğtaş FRAME Koleksiyonu, doğallıktan yana, gözü yormayan, rahatlığı ön plana çıkartan tasarımı ile yaşam alanlarına soft ve rafine bir şıklık sunuyor.

Evlenenler, evini yenileyenler ya da dekorasyon ihtiyacı olanların istek ve ihtiyaçlarını en iyi anlayıp onlara istedikleri yaşam alanlarını yaratmalarında destek olmaya çalışan Doğtaş, yeni koleksiyonları ile göz doldurmaya devam ediyor.

DOĞADAN İLHAM ALAN ZAMANSIZ TASARIM

İskandinav tarzı hatlarıyla ön plana çıkan FRAME Koltuk Takımı, fonksiyonel, sade, doğadan ilham alan zamansız yalın desenleri ile beğeni kazanıyor.

FRAME Koltuk Takımı’nda, geometrik desenli kırlent ve berjer eşleşmesi takım bütünlüğü sağlarken kadife kumaşın yumuşak dokusu, zengin renk içerikleri ve keten kumaş alternatifleriyle konforlu şıklığı evlerinize taşıyor. 

Oturum ve sırtta bulunan dikey dikiş detayı ve çift katmanlı baza uygulaması tasarıma şıklık katarken; 3’lü ve 2’li koltukta bulunan mütevazi kol yapısı takımı tamamlıyor. 3’lü koltuk ve 2’li koltukta bulunan Zero-Wall yatak mekanizması işlevsel kullanım imkanı sağlamakla birlikte; modern formlu ceviz ve meşe renk alternatifli yüksek ayak yapısı robot süpürge kullanımına olanak sağlıyor. Sunduğu geniş ürün yelpazesinde bulunan TV ünitesi modüllerinde, boşluklu geometrisi ile dikkat çeken yaklaşımı, açık ve kapalı depolama alanları yaratıyor.

 

NOSTALJİK ESİNTİLERLE SOFT ŞIKLIK BİRARADA

Rafine sadeliğin yalın çizgiler ile buluştuğu Frame Koleksiyonu, estetik görüntüsü ile birlikte nostaljik bir his bırakıyor. Meşenin kahve tonlarına eşlik eden renk seçenekleriyle doğal ve zamansız İskandinav çizgisini yaşam alanlarınıza yansıtıyor.

 Açılır ve sabit yemek masası alternatifleri, doğal renklerin tercih edildiği kumaş uygulamaları ile yemek odalarınızda sakinliği hissettiren Frame koleksiyonu, açılır masa modülü ile de küçük evlerde rahat bir kullanım sağlıyor.  Ayak yapısı ile dikkat çeken dikdörtgen masası büyük ölçü seçeneği ile de tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

 


İSKANDİNAV TARZININ RAHATLIĞINI YATAK ODASINA TAŞIYIN!

Sade şıklık sevenleri tasarımı ve renkleriyle cezbederken, modüler ve foksiyonel yapısıyla dar alanlarda da özgün seçimler yaratan Frame Yatak odası sofistike şıklığı ayağınıza getiriyor.

Dolaplarda kulpsuz bir tasarım tercih edilirken farklı kapak seçenekleri, komidin,  aynalı şifonyer, çekmeceler ve bazalı yatakları ile de alternatifler sunan Frame koleksiyonu İskandinav esintilerini yatak odanıza taşıyor.