Sosyal medya hesabından açıklama yapan Gamze Erçel, şu ifadelere yer verdi:

"Bizi merak edenler; bizler iyiyiz ve iyi olmaya çalışıyoruz... İki hafta önce kızımız Mavi'yle ilgili bir tedavi sürecine başladık. Biz şokumuzu atlattık ve bunu kabullenip süreci en iyi geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Mavi de gayet iyi. Normalde böyle bir açıklamayı yapmak gibi bir niyetimiz yoktu. Önceden çekimleri yapılmış ve anlaşmamız olan içerikleri paylaşmak dışında pek aktif değildim zaten."

"Süreci de elimizden geldiğince gizli tutmaya hatta aile büyüklerimize de ufak bir sağlık sorunu yaşıyoruz diyerek tamamlamaktı niyetimiz. Fakat çok az kişinin bilmesine rağmen bir şekilde bu konu birilerinin magazin malzemesi haline gelmiş oldu. Şu ana kadar hemen hepsi ricamız üzerine haberi kaldırdı."

Türk balıkçı bir kez daha Yunan tacizine uğradı
Türkiye'nin Doğu-Batı diplomasisi
Bursa’nın işgali kent belgeliğinde
Der Spiegel: Almanya'yı zor yıllar bekliyor
İtalya'dan tüyler ürperten tablo! Ölenlerin...

Gamze Erçel, "Haberi hiç paylaşmayıp hassasiyet gösteren diğer magazin sayfalarına ayrıca teşekkür ederim. Çünkü en başında dediğim gibi biz bu işi en sessiz, sakin bir şekilde atlatıp tekrar geri dönecektik. Maalesef ipin ucu kaçtı... Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkürler."

HANDE ERÇEL'İN YEĞENİ AYLİN MAVİ KANSER Mİ?

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in yeğeni Aylin Mavi Yıldırım'ın kanser olduğu iddiası magazin gündemini sarstı.

Milyonlarca takipçisi bulunan güzel oyuncu Hande Erçel'in 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Mavi'nin kanser tedavisi gördüğü iddia edildi.

Sabah'ın haberine göre, daha 2,5 yaşında olan küçük Mavi'nin hastalığı ilk olarak ailesinin şüpheleri sonucu ortaya çıktı.

KARNINDA OLUŞAN ŞİŞLİK ŞÜPHELENDİRDİ

Küçük Mavi'nin hastalığı, karnında oluşan şişlik sonucu ortaya çıktı.

Anne ve babası bu gerçeği kızlarını, şüphe üzerine hastaneye götürerek öğrendi.
.