Gündüzü kahvesini ve alkolsüz kokteylini yudumluyorlar.  Gece eğlenmeye gelenler ise buraya tam anlamıyla bayılıyor…

 

Renk renk neon yazılarla ve süslenmiş duvarları, vintage kanepeleri, rönesans dönemini anımsatan tabloları, botanik bahçesindeymiş gibi hissettiren duvarları, antika aksesuarları ve ambiyansıyla her köşesinde fotoğraf çekebileceğiniz ferah ve bir o kadar da eğlenceli bir yer BOTA Bar.

 

Bota Bar’da Eğlenceli Geceler Kış Ayında da Tüm Hızıyla Sürüyor…

 

Sahibi oldukları mekanın yüzlerce müdaviminin bulunduğunu belirten Adil ve Hale Senem Develi çifti;

 

“Soğuk kış gecelerinde  birbirinden ünlü   DJ’lerle birlikte burada partiler düzenlemekteyiz.  Bu muhteşem buluşmalarda başkent cemiyet hayatının tanınan simaları ve Ankara gençliği de barımıza eğlenmeye gelenler arasında. Ünlü DJ’ler eşliğinde şarkılar ortama neşe katarken, sosyal yaşamın bilindik isimlerinin bir araya geldiği gecelerde, son sürat eğlencede gözlerden kaçmıyor. Kış gecelerinde Aralık ve Ocak ayında birçok etkinlik yapmayı planlıyoruz. Ankara sosyal yaşantısının eğlence hayatını var gücümüzle Bota’da sağlamaya çalışıyoruz” dediler.

 

Oldukça zengin kokteyl menüsüne sahip BOTA’da 90’lar pop eşliğinde arkadaşlarınızla kokteyllerinizi yudumlarken  hoş bir vakit geçirebilirsiniz. Eğer tercihiniz kokteylden yana değilse kahveleri ve detoks suları da mevcut.

 

Yazı Ayrı, Kışı Ayrı Bir Mekan Bota Bar…

 

Mekanın dekorasyonu göz önünde bulundurulduğunda çekilen fotoğraflarda sizi adeta bir hayal dünyasına götürüyor. Sırf fotoğraf çekebilmek için mekana uğrayanlar; vintage kanepeleri, rönesans dönemini anımsatan tabloları, dişçi koltuğu, uçak koltuğu, dikiş makinesi, antika ve onlarca eşya arasında adeta foto ve video showlarını sosyal medyada paylaşıyorlar.

 

Bota Kış Geceleri Ankara’nın Vazgeçilmezi…

 

Çayyolu, Beysupark Yaşam Merkezi bulunan BOTA açık mekânı olmak üzere İçerisinde kapalı yeri olan bir hayli otantik ve harika dizayn edilmiş bir bar. Geceye gelenler buraya tam anlamıyla bayıldıklarını belirterek;

 

“ Menülerindeki kokteyllerin hepsini deneme şansınız var. Herkesin kendi damak zevkine göre içecek bir şeyler bulanlarda. İçki içmeyenler için kahveleri, detox suları da mevcut olan barda yapılan müziklerde bir harika. Gece geç saatlere kadar eğleniyoruz. Bu yıl Ankara’nın kış tatilini BOTA’da açtık” şeklinde konuştular.

 

Fotoğraf Çekimi Yapıp Sosyal Medyada Paylaşacaksanız  Bota Mükemmel Bir Tercih

 

Kokteylleri ve güzel bahçesiyle Ankara’nın sevilen mekanlarından Bota’yı denemelisiniz. Günümüzde neredeyse hepimizin fotoğraf çekilebilecek mekan arayışlarına da birebir. Mekan atmosfer olarak çok iyi. İçki menüsü fena değil. Kokteyller lezzetli Ankara Beysukent’te bulunan BOTA ile tanışmadıysanız mutlaka uğrayın. Yoğun bir günün ardından arkadaşlarınızla keyifli bir kış akşamı geçirmek için en güzel kıyafetlerinizi giyip kendinizi dışarı mı attınız? Bu kadar özenmişken bari güzel fotoğraflarım olsa da Instagram’a atsam diyorsanız, BOTA kesinlikle sizin için mükemmel bir tercih olacaktır!