Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ünsal’a ödülünü Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ve ATO Başkanı Gürsel Baran birlikte takdim ettiler.

 

Geçmişte de sektöründe çok büyük başarılara imza atmış ve Türkiye genelinde en çok istihdam sağlayanlar arasında bulunan Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ünsal birçok programda projeleri ve başarılarıyla yer almış ve aldığı derecelerle Başkenti, Türkiye’nin gururu olarak temsil etmiştir.

 

KOSGEB, KOBİ’lerin rekabet güçlerini geliştirmek ve ülke genelinde girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak hedefleri doğrultusunda, Türkiye geneli veri tabanına kayıtlı işletmeler arasında belirlenen kategorilerde başarı sağlayan 39 işletme ödüllendirdi…

 

Ünsal Group elde ettiği başarılar, giderek artan istihdam sağlaması ile geleceğe emin adımlarla ilerlediğini bir kez daha gösterdi. Türkiye’de iş konusunda gelişmeleri en yakından takip eden işadamı olan Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ünsal, en başından beri bu sürecin içinde bulunarak ve öngörülerini hemen her aşamaya dahil ederek bu başarının bir tesadüf olmadığının da altını çizdi.

 

Prensiplerinden asla taviz vermediği iş hayatında bu gibi ödüllere alışık olan Orhan Ünsal, kendisini tanımlarken hep disiplinden bahsederek bu başarıların tesadüf olmadığını vurgulamıştır. Bu prensiplerinin ve sağladığı istihdamın başarıya döndüğünün kanıtı olmuş ve bir kez daha şehrini Türkiye arenasında gururla lanse ettirmeyi başarmıştır.

 

Ayrıca Ünsal Group  Yönetim Başkanı Orhan Ünsal sosyal medya hesabından paylaşım yaparak “ödüle layık görülmek bizim için onur vesilesi olmuştur” diyerek mutluluğunu ve teşekkürlerini de ifade etti.