Bu karar onu durdurmaya yetmedi!
Sedef Altınbaş Kaygısız hakaret ve iftiralarına koruma kararına rağmen devam etti. Bunun üzerine ilgili mahkemeye şikayet edildi.  Mahkeme kararında ilk ihlalde 3 ile 10 gün sonraki ihlallerde artan oranlarda hapis cezası verileceği ihtarı bulunmaktaydı.

 

YALNIZCA TÜRKİYE’DE DEĞİL KIBRISTA DAHİ HAKARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Sedef Altınbaş Kaygısız’ın eski eşe hakaret ve iftiraları Lefkoşa mahkemesi huzurunda bile devam ediyor. Mahkemeye sunulan şikayet dilekçesinde koruma kararından sonra gerçekleştirilen  sözlü ve yazılı hakaretler SAYFALARCA!


 
MAHKEME ÇOCUKLARIN KİMLİKLERİYLE TESLİM EDİLMESİ KARARI VERDİ SEDEF ALTINBAŞ KAYGISIZ KAYIP İLANI VERDİ…

Sedef Altınbaş Kaygısız’ın çocuklarına ait kimlik veya pasaportun çocuklarla birlikte babaya teslimi için Büyükçekmece Aile Mahkemesi tarafından karar verildi. Sedef Altınbaş Kaygısız ise kararın ertesi günü SABAH GAZETESİNDE kayıp ilanı verdi. Çocukları teslim etmediği gibi babayla görüşmesine de izin vermedi.


Mahkeme kararlarındaki yükümlülüklerine yerine getirmeyen SEDEF ALTINBAŞ KAYGISIZ için hapis cezası isteniyor ve kararın çıkması an meselesi…

Sedef Altınbaş Kaygısız Hakkında Hapis Cezası Talebi!

Mahkeme kararına rağmen hakaret ve iftiralarına devam eden Kaygısız, ilgili mahkeme tarafından bu hafta yeniden şikayet edildi. Mahkeme, ilk ihlal sonrasında 3 ile 10 gün arasında, sonraki ihlallerde ise artan oranlarda hapis cezası vereceği konusunda yazılı olarak ihtar etmişti.

 

Mahkeme kararlarına uymayan Sedef Altınbaş Kaygısız hakkında, yerine getirmediği yükümlülükler nedeniyle hapis cezası talep ediliyor. Kararın çıkması ise an meselesi gibi görünüyor. Bu durum, ünlü iş adamı Bulut Akacan ve eski eşi Sedef Altınbaş Kaygısız arasındaki hukuki mücadelede yeni bir perdeyi aralayacak.